Hakkımızda

1998 yılında kurulan Cem kırtasiye Büro Malz. Ve Gıda Tic. Ltd. Şti. başta Çin, Hong Kong ve Taiwan olmak üzere uzak doğu ülkelerinden ve ayrıca İspanya'dan kırtasiye ürünleri ve hediyelik ürünler ithal etmektedir. DOLPHIN markalı ürünlerimiz pelüş ve kumaş kalem çantaları, plastik ve paslanmaz çelik su mataraları, beslenme kapları, silgi ve kalemtraşlar, kurşun kalemler ve versatil kalemler, anahtarlıklar, hediyelik ürünler, kumbaralar, hatıra defterleri, fotoğraf albümleri, stickerlar, ve okul öncesi ürünleri içermektedir. 

Her geçen yıl büyüyen ve sürekli yeni ürün geliştirme yaklaşımında olan bir firma olarak, "STRAWBERRY SHORTCAKE", "HOT WHEELS", "BARBIE", MICKEY MOUSE AND FRIENDS", "CARS", "FROZEN" ve "MINIONS" lisanslı karakterleri için geçtiğimiz senelerde bir dizi lisans anlaşması yaptık. Ve 2017 yılında "SPIDERMAN" ve "HARİKA KANATLAR" lisanslı karakterlerini bünyemize kattık. 

2006 yılından bu yana Avrupa'nın bilinen markalarından Alpino okul öncesi ürünlerinin distribütörlüğünü yapmaktayız...  Ürünlerimiz Türkiye genelindeki tüm kırtasiye mağazalarında bulunmaktadır. 

Ürünlerimizi Kıbrıs, Arnavutluk, Azerbaycan,Türkmenistan ve Irak gibi Ortadoğu ülkelerine ihraç etmekteyiz. Hedefimiz Avrupa pazarında varolmaktır.