Hakkımızda

1998 yılında “kaliteli ve özgün tasarımlı butik kırtasiye ürünlerini Türkiye pazarına sunmak” fikri ile yola çıkan Cem Kırtasiye Büro Malz.ve Gıda Tic.San.A.Ş.  geçen 20 yılı aşkın süreçte hedeflediği gibi tüm Türkiye kırtasiye pazarına hitap eden başarılı ve kendi alanında lider bir marka olmayı başarmıştır.

Kurulduğunda Dolphin markası ile ürünlerini tasarlayan Cem Kırtasiye A.Ş 2003 yılından itibaren lisans anlaşmaları da yapmaya başlayarak lisanslı ürünler kategorisinde de kendini kanıtlamıştır. Halihazırda tüm Türkiye kırtasiye haklarına tek başına sahip olduğu dünyaca ünlü lisanslar arasında Frozen, Barbie, Spiderman, Kral Şakir , Cars , Hello Kitty sayabiliriz.

2006 yılından itibaren Avrupa’nın tanınan markalarından biri olan Alpino’nun Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan Cem Kırtasiye A.Ş. özellikle okul öncesi ürün gruplarında markaya ait özel bir tanıtım ekibi ile çalışmalarını sürdürmekte ve İspanya’nın Alpino ihracatında ilk sırada yer almaktadır. 50 kişilik ekibi ile hem tanıtım ,hem satış, hem lojistik hem de hizmet kalitesi olarak çok başarılı bir operasyon yürüten şirketimiz sürekli Ar-Ge politikası ile her yıl yeni tasarım ve yeni koleksiyonlar hazırlayarak müşteri beklentilerini de en iyi şekilde karşılamaktadır.

Çocuklarımızın sağlığına ve güvenliğine özen gösteriyoruz.

Çocuklarımızın hayal güçlerini geliştirebilmesi için, onlara kırtasiye ürünlerinde daima yeni alternatif seçenekler sunuyoruz çünkü hayal gücünün geleceğimiz için önemli olduğunu düşünüyoruz.
Çocuklarımıza en yeni ürün tasarımlarını; en sevilen lisanslı karakterler ile birlikte sunarak, onların daima eğlenerek öğrenmelerini sağlamayı ve bunu çevreye duyarlı materyaller kullanarak sağlamayı hedefliyoruz.

Tanıtım bültenlerimizi takip etmek ister misiniz?

E-Mail adresinizi aşağıdan bize ulaştırabilirsiniz.

#Cem Kırtasiye

FROZEN-SPIDERMAN-HELLO KITTY-CARS KRAL ŞAKİR GİBİ BİRÇOK GLOBAL LİSANSIN TÜRKİYEDEKİ KIRTASİYE SATIŞ HAKLARINA SAHİP TEK FİRMAYIZ.